Rajd granica

W dniach od 14 do 17 wrze艣nia uczestniczyli艣my w XXXI Rajdzie 聽Granica w Szklarskiej Por臋bie 聽.

741 cz艂onk贸w Zwi膮zku Harcerstwa Polskiego w臋drowa艂o po szlakach /*Karkonoszy i G贸r Izerskich. Mierzyli si臋 z wyzwaniami fizycznymi, ale i umys艂owymi. Komendy 8 tras przygotowa艂y atrakcje dla wszystkich: zuch贸w, harcerzy, harcerzy starszych, w臋drownik贸w, harcerzy Nieprzetartego Szlaku i senior贸w. A w trakcie marszu przy艣wieca艂a nam jedna my艣l przewodnia-

鈥 鈥濶a Tropie Braterstwa鈥. Wsp贸lnie szukali艣my przyja藕ni, mi艂ych gest贸w, jedno艣ci i dobroci od drugiego cz艂owieka.

Uczestnicy zdobyli szczyt G贸r Izerskich jak Smryk oraz przezwyci臋偶ali swoje l臋ki wysoko艣ci wspinaj膮c si臋 na SKY WALK -艢cie偶ka w chmurach w 艢wieradowie-Zdr贸j. W kolejnym dniu zwiedzili Wzg贸rze Krzywoustego po czym udali si臋 przepi臋kn膮 tras膮聽 Borowego Jaru do Schroniska Per艂a Zachodu a nast臋pnie przemaszerowali do Siedl臋cina. W drodze powrotnej zwiedzili Zapor臋 Pilichowick膮 na rzece B贸br.

Opiekunowie – Agata Hurkot, Magdalena Lema艅ska.

Skip to content