Uczniowie naszej szko艂y nale偶膮cy do 313 Wa艂brzyskiej Dru偶yny NS Koliber

w dniach 21.10.-26.10.2023 uczestniczyli w 6 dniowych warsztatach w Harcerskim O艣rodku Morskim w Pucku.

Projekt 鈥濱dziemy razem” – to warsztaty dedykowane dla harcerzy z dru偶yn Nieprzetartego Szlaku ZHP realizowane przez Wydzia艂 Nieprzetartego Szlaku GK ZHP dofinansowane ze 艣rodk贸w PFRON na podstawie umowy w ramach konkursu 1/2022 鈥濪ZIA艁AMY RAZEM鈥.

Koordynatorem projektu 聽ze strony ZHP by艂a: phm. Dorota Nowak-Ma艂ek

a opiekunami z naszej szko艂y druhna Agata Hurkot i Magdalena Lema艅ska.

Celem projektu by艂o: zwi臋kszenie samodzielno艣ci os贸b niepe艂nosprawnych, obejmuj膮cego nast臋puj膮ce zadanie: organizowanie i prowadzenie szkole艅, kurs贸w, warsztat贸w, grup 艣rodowiskowego wsparcia oraz zespo艂贸w aktywno艣ci spo艂ecznej dla os贸b niepe艂nosprawnych, aktywizuj膮cych zawodowo i spo艂ecznie te osoby.

Dru偶yna uczestniczy艂a w 聽w warsztatach: o profilu sensorycznym, komunikacyjno-medialnym, wokalno-muzycznym choreoterapii, integracyjno-spo艂ecznym

M艂odzie偶 zintegrowa艂a si臋 z innymi dru偶ynami z ca艂ej Polski, nawi膮za艂a nowe przyja藕nie oraz zwiedzi艂a interesuj膮ce miejsca jak Dolina Charlotty, Zatoka Pucka, Wejherowo.

#zhp#zhns#nieprzetartyszlak#pfron

 

Skip to content