10 października Samorząd uczniowski wraz z opiekunami Agatą Hurkot i Wojciechem Kryspinem przygotowali uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości. Uczniowie przygotowali wzruszający apel słowno- muzyczny upamiętniający czasy okupacji. Po apelu chętni uczniowie uczestniczyli w biegu dla Niepodległej na sali gimnastycznej. Chętni z flaga naszego kraju przebiegli po trzy okrążenia na sali co daje w sumie 60 okrążeń  dla Niepodległej.

Wszyscy uczniowie w tym dniu byli odświętnie ubrani i mieli biało czerwone barwy w formie kotylionów, flag itp.

10 listopada w naszej szkole był wyjątkowo udany. Połączył wszystkich, którzy wspólnie starali się pokazać, że są Polakami – patriotami. Miejmy nadzieję, że takie dni jak ten, przyczynią się do tego, by podtrzymywać w młodych ludziach więź z Ojczyzną, jej historią, kulturą i sztuką oraz tradycjami.

 

Skip to content