Z satysfakcją informujemy o zrealizowanej zbiórce książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach kampanii społecznej prowadzonej w całej Polsce pod hasłem: WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK organizowanej przez Fundację Zaczytani org. Książki trafiły do Zaczytanych Bibliotek, które Fundacja otwiera w szpitalach i innych placówkach pomocowych. Podczas Wielkiej Zbiórki Książek zbieraliśmy egzemplarze spełniające określone kryteria. Pospolite ruszenie trwało wśród całej społeczności szkolnej. Akcję pięknie wsparli nauczyciele. Dziękujemy!

Książki przekazano do lokalnego punktu zbiórki Alior Bank. Za wydarzenie odpowiedzialni byli członkowie Koła Regionalnego oraz wolontariusze w myśl opiekuna Klubu Ośmiu:

Z CZYTANIEM SIĘ NIE ZWLEKA * PRZED KSIĄŻKĄ SIĘ NIE UCIEKA * KSIĄŻKA DAJE RADOŚĆ – ŚLĘCZENIU PRZY KOMPIE NA ZŁOŚĆ…

 

Olga Tatuśko, opiekun Klubu Ośmiu

 

Skip to content