Ostatni weekend (17-18.10) znowu był  bardzo pracowity. Sobota należała tylko do Nullo 🙂 Mieliśmy przyjemność cofnąć się do jego dzieciństwa oraz czasów szkolnych. Odwiedziliśmy miejsca , które kształtowały jego osobowość ( zwiedziliśmy SPG – Stara Piaskowa Góra). Miłym i bardzo ciekawym zaskoczeniem była wiedza Patryka o Wałbrzychu, siegająca aż od czasów wojny po teraźniejszość.

Po sobocie przyszła kolej na niedzielę, niesamowitą niedzielę! Pierwsze spotkanie z dj Creonem, Stworzyliśmy bit na zwrotkę <3 ( nie możemy się pochwalić bo ma to być w końcu niespodzianka 🙂 Uczyliśmy się skreczowania 🙂 a co najważniejsze pisaliśmy wstepny tekst do klipu i próbowaliśmy sił w rapowaniu pod ten bit 🙂  Super niespodzianką był mini koncert Nullo – tylko dla nas <3 Niezapomniane wrażenia !

Skip to content