Ach cóż to była za sobota ! Uczeń naszej szkoły wraz z p.Izabela Janiszewską mają okazję wziąć udział w fantastycznym wydarzeniu , które mamy nadzieję dokona zmiany w sposobie myślenia społeczeństwa o żywej istocie, uwrażliwienia i rozbudzenia empatii. Skupimy się wokół idei „Nie kupuj, adoptuj” zachęcając do adopcji zwierząt i opieki nad bezpańskimi czworonogami, zostawionymi w schronisku dla zwierząt.  Na pierwszym spotkaniu osobiście poznaliśmy Patrycjusza „Nullo” Kochanowskiego – rapera i producent muzycznego , znanego  przede wszystkim z występów w grupie hip-hopowej Trzeci Wymiar. Nullo opowiedział nam historię hip-hopu w Polsce i na świecie oraz własne osobiste przeżycia, które kształtowały jego osobowość . Przed nami kolejne wyzwania…...WSPÓLNE NAGRANIE TELEDYSKU :), Napisanie tekstu na  bazie własnych doświadczeń , nawiązujących do schroniskowego życia czworonożnych przyjaciół, wymyślenie układu harmonicznego, melodii , tempa  oraz samego rytmu. Wizyta w studiu nagrań i wydanie własnego klipu. O wszystkim będziemy informować na bieżąco !  Zaś jutro czeka nas wizyta w schronisku z czego oczywiście zobaczycie fotorelację :)Ps. ten cudowny psiak to DOLAR – również adopciak, który całe spotkanie umilał nam swoim towarzystwem 🙂                                       

Skip to content