Dnia 15 września w naszej szkole odbyła się prelekcja z  przedstawicielami Straży Miejskiej  dla uczniów klas II BSSIS oraz klas SSPdP. Prelekcja była poświęcona tematyce odpowiedzialności uczniów w świetle obowiązujących przepisów  w naszym kraju.
Podczas pogadanki poruszone zostały m.in następujące zagadnienia:
-zapobieganie i zwalczanie demoralizacji, w stosunku do osób, pełnoletnich oraz osób, które nie ukończyły 18 lat
-palenie wyrobów tytoniowych i palenie papierosów elektronicznych, jako przejaw demoralizacji lub wykroczenie
-postępowanie w sprawach o wykroczenie (np. palenie w miejscach publicznych). Osobą odpowiedzialną za spotkanie była p.Agnieszka Płoska.                                                                                                                                                                                                                                         

Skip to content