Szanowni Państwo – Rodzice!
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.
Prosimy o zachęcanie uczniów do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.
Należy rygorystycznie przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń oraz śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły i nauczycieli. ( e-dziennik, strona szkoły)
Proszę o przekazanie następujących informacji swoim dzieciom:
– pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu, unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe)
– przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
– odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w szkole, przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje.
– przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Z poważaniem
Jolanta Ceran  – dyrektor szkoły

Skip to content