Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt uczestniczyć w Rajdzie Granica ogólnopolskim, harcerskim rajdzie organizowanym przez Chorągiew Dolnośląską od 26 lat. Hasłem tegorocznego rajdu było „Sprawdź się!”. Uczestnicy zdobywali sprawności na trasach, organizatorzy z Hufca Karkonoskiego ZHP przygotowali w porozumieniu z Karkonoskim Parkiem Narodowym nowe sprawności, związane z parkiem oraz Karkonoszami.Przez 4 dni dzielni uczniowie przemierzali górskie szlaki Karkonoszy oraz Gór Izerskich.             W tym roku nasi szkolni harcerze pokonywali trasę XI Referatu Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Dolnośląskiej.            W Przedostatnim dniu wielką niespodzianką  był  koncert gwiazdy wieczoru – Leniwca. Publiczność długo nie dała im łatwo zejść ze sceny, domagają się bisów. Pod koniec koncertu Leniwca zgromadzeni przy scenie     m.in. nasi uczniowie utworzyli wielki krąg.                                                                                                                 15 września w ostatnim dniu naszej harcerskiej przygody wzięliśmy udział w uroczystym apelu kończącym tegoroczny rajd. Pełni pięknych wrażeń bezpiecznie wróciliśmy do Wałbrzycha z nadzieją na przyszłoroczny RAJD GRANICA 🙂                                                                           

Skip to content